موضوع اصلی این نمایشگاه را مدیریت علم و فناوری دانست

بازگشت
آرش قندچی دبیر کارگروه نمایشگاه تخصصی صنعت رسانه موضوع اصلی این نمایشگاه را مدیریت علم و فناوری دانست که با هدف تعمیق ارتباط بین دانشگاه و صنعت و نمایان شدن تأثیر آن در رسانه با تلاش معاونت فناوری و توسعه رسانه سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود.
وی با اشاره به حضور 140 شرکت داخلی دانش بنیان در نمایشگاه شانزدهم گفت: از میان شرکتکنندگان 10 شرکت استارت آپ با ایده‌های نو در این نمایشگاه محصولات خود را ارائه می دهند.
مدیر کل ساختمان و تأسیسات با تأکید بر اینکه حضور این شرکت ها نمایشی از توانمندی‌های متخصصان ایرانی در بومی‌سازی دانش فنی و مهندسی و ساخت قطعات و تجهیزات این صنعت است افزود: این نمایشگاه در بخش‌های تجهیزات سازمان صداوسیما، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان داخلی و فعالان صنعت رسانه در سه حلقه تولید، انتقال و انتشار میزبان علاقه مندان به صنعت رسانه و فناوری‌های نوین خواهد بود.
قندچی معرفی توانمندی‌های متخصصان ایرانی در بومی‌سازی دانش فنی و مهندسی و ساخت قطعات و تجهیزات این صنعت را موجب افتخار رسانه ملی دانست و از رشد 30 درصدی فعالان رسانه در نمایشگاه خبر داد.
دبیر کارگروه نمایشگاه در حاشیه افتتاح نمایشگاه تخصصی صنعت و رسانه با بیان اینکه اجلاس شانزدهم نقطه عطفی در حوزه صنعت و رسانه و حرکت به سمت جهانی شدن است گفت: امسال در زمینه محصولات و ایده‌های خلاقانه 14 محصول به عنوان محصول ممتاز برای اولین بار در کشور ارائه می‌شود که در روز اختتامیه رونمایی خواهند شد