امروز درسیرصعودی شاهد تجهیز مدل ها، اقدامات و توانمندی های جدید هستیم

بازگشت

حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی در ادامه آیین افتتاحیه اجلاس پانزدهم رسانه ملی اظهار کرد: پیام عزت ملت ایران، پیام اقتدار انقلاب اسلامی، رشادت‌ها و تلاش‌های مردم ما با کمک امور فنی ما در قالب رسانه اعلام می‌شود. گذشته و آینده، مأموریت و رسالت ما با همدیگر پیوند خورده است؛ وقتی به گذشته حوزه فناوری رادیو نگاه می‌کنیم به گذر از دوران زغالی و خودرویی به دوران تحول دیجیتال و اینترنتی می‌رسیم.
به گزارش رواط عمومی رسانه ملی معاون صدا تصریح کرد: رادیو یک روزی صرفا برای اطلاع‌رسانی و گوش دادن به موسیقی کاربرد داشت و امروز در حوزه پیام به تحولات بزرگی دست پیدا کرده است.
وی با اشاره به اینکه باید همواره حرف جدیدی داشته باشیم تا دشمنان نتوانند سوء استفاده کنند، افزود: دنیا امروز تمام داشته‌ها و اعتقادات ما را هدف قرار داده، بنابراین همان طوری که ما در حوزه پیام، نوآورانه عمل کردیم و حرف جدید، قالب‌های جدید و ساختار جدید مطرح شد. در واقع تمام ظرفیت‌مان را به کار گرفتیم تا با مخاطب ارتباط عمیق‌تری داشته باشیم. ما همواره به دستان پرتلاش در حوزه فنی نیازمندیم و ما در حوزه‌های پیام از قالب‌های رسانه همیشه در پس هر دوره‌ای یک حرکت جدید و جهشی داشتند.